Icon Panel Çit Hakkında

En İyi Çözümleri Üretiyoruz

Icon Panel Çit ailesi olarak önceliğimizi, müşteri memnuniyeti esas alıp bu doğrultuda kendimizi geliştirme anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Konusunda uzman, sektörde deneyimli ve en iyi makine parkurumuzla siz müşterilerimize panel çit sektöründe hizmet vermekteyiz. Geçen yıllar içerisinde gerek hızla değişen teknoloji, gerek müşterilerimizden gelen çeşitli ürün taleplerinin artması firmamızın dinamik yapısıyla birleşmiş ve ürün portföyümüzü geliştirme ihtiyacını hissettirmiştir. Şu an firmamız, kafes tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, yüksek güvenlikli çiti, beton direk ve payanda, çelik çit, mobil çit, araç ve personel kapı çeşitlerini üretebilmekte ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ar-Ge ve Kalite Kontrol departmanlarımız daha kaliteli ve çeşitli ürün çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana taviz vermediği kalite prensibine uygun olarak; kaliteli üretim ancak ve ancak kaliteli hizmet ile tamamlanabilmektedir. Bu sebeple tıpkı ürün çeşitliliğimiz gibi yıllar içerisinde hizmetlerimizi de arttırmış ve günümüzde; arazi ölçümü ve tahkikatı, proje çizimi, çözüm üreten saha çizimleri, çeşitli laboratuvarlarda kalite kontrol testleri, deneyimli ekipler ile montaj ve iş tamamlandıktan sonra sahada ürün ve montajın kalite kontrolünü kapsayan hizmet ağımız oluşmuştur.

Kurumsal kimliğimizin ve sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu sorumluluk ile Dünya markası olmaya adım adım yaklaşan firmamız için ürünlerimizin devamlılığı ve kalitesi, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servislerimiz önem verdiğimiz konulardandır. Bu sebeple, hem ülkemizin hem de dünya pazarının gelecekteki taleplerini firmamızı daha da geliştirerek karşılamayı ve bu yolda istikrarlı yürüyüşümüze devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Icon Panel Çit 'in vazgeçilmez kalitesinin ayrıcalığını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız.

Saygılarımızla,